در کلاس‌های حضوری، کارگاه‌ها و سمینارهایی که برگزار میکنیم، سوال «چطور برنامه نویسی رو تمرین کنیم؟» یک سوال خیلی رایج است. و همیشه پاسخ من به این سوال این است: «پروژه‌های عملی و واقعی انجام دهید». به همین دلیل، یک سری آموزش ۲۰ قسمتی بسیار فوق العاده و کاملا رایگان تهیه کرده‌ایم، که به شما کمک میکند که استفاده‌ی عملی از PHP و MySQL را یاد بگیرید و روش ساخت فروشگاه اینترنتی با php و mysql را یاد بگیرید. پیشنهاد میکنم که حتما فیلم آموزشی زیر را مشاهده کنید.

بهترین راه یادگیری برنامه نویسی

همیشه وقتی از من سوال میشود که بهترین راه یادگیری برنامه نویسی چیست، یادگیری پروژه محور را معرفی میکنم. به این معنا که یک پروژه‌ای را برای خودتان تعریف کنید و در آن خودتان را به چالش بکشید و دانش خود را افزایش دهید. در این ۲۰ قسمت آموزشی، میخواهیم درباره‌ی ساخت فروشگاه اینترنتی با php صحبت کنیم.

 

بسیار مهم: آیا مطالب این سری مقالات تکراری نیست؟ محصول ساخت فروشگاه‌ اینترنتی چه فرقی با این سری مقالات دارند؟

اگر به بخش محصولات سایت سر بزنید، متوجه میشوید که در آن محصولی برای خرید وجود دارد به نام ساخت فروشگاه اینترنتی با PHP و MySQL. این سری از مقالات با آن محصول بصورت کامل متفاوت میباشند.

در این سری از مقالات که بصورت کاملا رایگان، یک فروشگاه اینترنتی بسیار ساده را طراحی و برنامه نویسی میکنیم و اصلا از شیوه های پیشرفته طراحی و روش های حرفه‌ای برنامه نویسی صحبتی نمیکنیم.

اما در محصول ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای با php و MySQL مباحث بسیار حرفه‌ای تر و کامل‌تری را مطرح میکنیم و فروشگاه اینترنتی که می‌سازیم، بسیار حرفه‌ای تر و با امکانات بهتر و بیشتر خواهد بود.

 

این یک سری آموزشی مبتدی می‌باشد. اگر یک آموزش کامل، حرفه‌ای و جامع در خصوص ساخت فروشگاه اینترنتی مخیواهید، اینجا کلیک کنید.

 

ساخت فروشگاه اینترنتی با php

در این سری مقالات که به مرور روی سایت قرار میگیرند و ۲۰ قسمت هستند، درباره‌ی ساخت یک فروشگاه اینترنتی ساده صحبت میکنیم. هر قسمت حداکثر ۳۰ دقیقه خواهد بود و این باعث میشود که به راحتی بتوانید قسمت های مختلف آموزش را نگاه کنید و سرعت رشد و پیشرفت خود را افزایش دهید. در این ۲۰ قسمت آموزشی درباره‌ی ساخت فروشگاه اینترنتی با php  صحبت میکنیم و یاد میگیریم که چطور میتوانیم یک فروشگاه اینترنتی ساده و مبتدی با php را طراحی و برنامه نویسی کنیم.

 

چرا ساخت فروشگاه اینترنتی با php ؟

یکی از بهترین پروژه‌هایی که در برنامه‌های آنلاین وجود دارد، ساخت فروشگاه اینترنتی با php هست. هنگامی که درگیر انجام این پروژه میشوید، متوجه میشوید که مطالب بسیار زیادی وجود دارد که باید یاد بگیرید تا بتوانید به هدف خود که ساخت فروشگاه اینترنتی با php هست، برسید.

اتصال به دیتابیس، ورود اطلاعات به دیتابیس، خواندن از دیتابیس، حذف از دیتابیس، کار با session ها، انتقال به صفحات مختلف، کار با درگاه پرداخت و بسیاری از مسائل دیگری، چالش‌هایی است که هنگام ساخت فروشگاه اینترنتی با php با آن‌ها برخورد خواهید کرد.

 

فروشگاه اینترنتی نهایی چه ویژگی‌هایی دارد؟

در این ۲۰ قسمت آموزشی ساخت فروشگاه اینترنتی با php، فروشگاهی طراحی و برنامه نویسی خواهیم کرد که امکانات ساده ولی متنوعی دارد. در زیر به برخی از این ویژگی‌ها اشاره میکنیم:

 1. ثبت نام کاربران در سایت
 2. ورود کاربران به سایت
 3. خروج کاربران از سایت
 4. قابلیت پروفایل برای هرکاربر و نمایش اطلاعات کاربر
 5. بخش مدیریت برای مدیریت کردن محصولات، کاربران و…
 6. قابلیت ورود و خروج به بخش مدیریت
 7. افزودن محصول به فروشگاه
 8. مشاهده لیست محصولات
 9. ویرایش محصولات
 10. حذف محصولات
 11. نمایش لیست کاربران
 12. حذف کاربران
 13. صفحه اختصاصی برای هر محصول
 14. طراحی و برنامه نویسی سیستم نظردهی سایت
 15. قابلیت نمایش نظرات بعد از تایید مدیر
 16. قابلیت سبد خرید و افزودن به آن
 17. قابلیت ثبت سفارش در پنل مدیریت و پروفایل کاربر
 18. روش کار با درگاه های پرداخت بانکی
 19. و ده‌ها نکات کاربردی دیگر

 

سری آموزش ۲۰ قسمتی ساخت فروشگاه اینترنتی با php رایگان است یا پولی؟

این صفحه که در حال مطالعه‌ی آن هستید، شامل ۲۰ قسمت آموزشی کاملا رایگان ساخت فروشگاه اینترنتی ساده با php است. این مطالب بصورت رایگان ارائه شده و همیشه رایگان خواهند ماند.

اگر میخواهید یک ساخت فروشگاه اینترنتی با php بصورت بسیار ساده طراحی و برنامه نویسی کنید، این سری مقالات مخصوص شماست. به پایین صفحه بروید و اقدام به مشاهده یا دانلود این سری از مقالات کنید.

 

چه مطالبی در سری آموزش ۲۰ قسمتی ساخت فروشگاه اینترنتی با php آموزش داده میشود؟

در این سری ۲۰ قسمتی آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با php، یک صفحه‌ی وب خالی باز میکنیم و شروع به طراحی و برنامه نویسی یک فروشگاه اینترنتی از صفر میکنیم.

همه چیز را از نو شروع میکنیم و درباره‌ی HTML – CSS – PHP – MySQL و تمام چیزهای دیگری که برای تبدیل یک صفحه وب خالی به یک فروشگاه اینترنتی ساده نیاز داریم را مطرح میکنیم.

 

۷ ساعت آموزش رایگان، حرفه‌ای و پر از نکات ارزشمند

برای مشاهده و دانلود این ۲۰ قسمت آموزشی کلیک کنید

دانلود سورس کد پروژه + فایل SQL

امتیاز مقاله
 • کیفیت فایل ویدئویی
 • کاربردی بودن مطالب
 • بومی بودن مطالب
 • اجرایی بودن مطالب
۴.۶